Інформаційна сторінка

Інклюзивна освіта та як «особливій» дитині увійти в світ соціальних відносин.

Засідання МО вчителів-логопедів логопедичних пунктів при ЗНЗ та ДНЗ Херсонської міської ради відбулося за наступним планом:

 

1.      «Роль книги в соціальній адаптації дітей з ТПМ». Казка.

                 Доповіла Біла Ганна Сергіївна, вчитель-логопед логопедичного пункту при ЗНЗ 46.

 

Майстер-клас «Найбільш ефективні способи постановки звуків для усунення мовленнєвих порушень в мінімальній термін».

01.12.17 на базі ЗНЗ №41 відбулося засідання Методичного об"єднання вчителів-логопедів логопедичних пунктів при ЗНЗ та ДНЗ Херсонської міської ради, на якому був проведений  Другий етап роботи з циклу майстер-класів «Найбільш ефективні способи постановки звуків для усунення мовленнєвих порушень в мінімальній термін».

Кваліфікаційні рекомандації надавали вчителя-логопеди:
Сизова Наталія Володимирівна - вчитель-логопед логопедичного пункту при ЗНЗ №55;

Настановчі рекомендації вчителям-логопедам логопедичних пунктів при управлінні освіти Херсонської міської ради на 2017-2018 н.р.

 Вчителям - логопедам:

-         проаналізувати списки дітей та зарахувати 91 випускника логопедичних груп ДНЗ на шкільні логопедичні заняття ( серпень – вересень);

-         проаналізувати весь контингент дітей перших класів, зарахованих на логопедичні заняття, та вияснити з яких ДНЗ прийшли ці діти.;

Звіт про корекційно – відновлювальну та організаційно – логопедичну роботу логопедичних пунктів при управлінні освіти Херсонської міської ради за 2016 – 2017 н. р.

Корекційно- відновлювальні заняття на шкільних логопунктах упродовж 2016 - 2017 навчального року відвідувало 1157 дітей (на 101 більше ніж у минулому навчальному році ). У вересні 2016- року були зараховані на заняття до шкільних логопедичних пунктів 914 дітей (64,2% - це учні 1-х класів та 35,8% учнів 2-4 класів), додатково у січні було зараховано  ще 243 дитини на місце тих дітей у яких були виправлені мовленнєві вади.

Семінар "Розвиток когнітивних функцій дитини засобами STEM - освіти"

10 квітня 2017 р. в  Херсонському ясла-садку компенсуючого типу, центрі розвитку дитини № 60 Херсонської міської ради відбувся семінар для вчителів-дефектологів "Розвиток когнітивних функцій дитини засобами STEM - освіти".
 

Участь в якому приймали вчителя - логопеди логопунктів при ЗНЗ № 14 - Яхній О. В., при ЗНЗ № 46 - Біла Г. С., при ЗНЗ № 52 - Ємець Н. В.

 

 

Всеукраїнська науково-практична конференція "Роль дитячої книги у формуванні гармонійно розвиненої особистості"

 

З 05 квітня по 7 квітня 2017 р. на базі КВНЗ "Херсонської академії неперервної освіти" Херсонської обласної ради проходила трьохденна

 Всеукраїнська науково-практична конференція "Роль дитячої книги у формуванні гармонійно розвиненої особистості".

Семінар - практикум вчителів-логопедів шкільних та дошкільних загальноосвітніх навчальних закладів при управлінні освіти Херсонської міської ради

23 березня 2017 року, на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 відбувся семінар - практикум вчителів - логопедів шкіл міста. У заході взяли участь 23 логопеди. 

Кожен вчитель - логопед  поділився досвідом своїх здобутків з колегами та продемонстрував програми і презентації корекційно відновлювальної роботи по подоланню мовленнєвих вад у дітей молодшого шкільного віку, щодо застосування комп’ютерних технологій у власній практиці.